Даниела Лојд е мајка на четири деца која вели дека е среќно омаженна, но открива дека е возбудена што има профил на веб-страница за возрасни каде што ветува „локален секс“.

36-годишната Лојд признава дека тоа ја возбудува и освежува нејзината брачна врска со сопругот, Мајкл Онил, но и дека ужива во сексуалените односи.

Не е лошо и затоа не треба да биде табу – сексот е одлична работа – вели Лојд.

Сакам да имам секс со сопругот и нема само да ја користам веб-страницата, но зошто не можам да ги забавувам другите? Луѓето порано мислеа дека само мажите уживаат да се забавуваат за една вечер, но всушност тоа им се допаѓа и на жените – вели Даниела.

Таа додава дека промовирањето на страницата за возрасни ја прави да се чувствува самоуверено, но очигледно е дека колку што сака да позира на самата страница.

Даниела има четири сина, три со нејзиниот поранешен сопруг, Арчи, Хари и Џорџ, додека со сегашниот Мајкл го има синот Рони, кој сега има две години.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.