Шпанскиот актер Антонио Бандерас реши да го продаде апартманот во Њујорк.Таму живееше неколку години со сопругата Мелани Грифит. Се работи за навистина луксузен стан со четири спални соби, прекрасна тераса со поглед на Менхетен  и со пространа кујна.

Погледнете

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.