Познатиот шоумен Игор Џамбазов и неговата девојка, алпинистката Илина Арсова уживаат со полно срце во својата љубов, за што сведочат и многубројните фотографии од парот.

Илина и Игор овој пат ги почестија своите обожаватели со нови фотографии, а на кои се во друштво на родителите на Илина.

Фотографијата е направена во Јанче, село во Општина Маврово и Ростуше, каде се веќе подолго време. Ја посетиле и куќата на Али Риза Ефенди, таткото на Мустафа Кемал Ататурк, село Коџаџик.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.