Aктерката Лидија Вукичевиќ (57) и понатаму важи за една од најзгодните жени на српската јавна сцена.

Дека годините се само бројка таа секојдневно докажува преку нејзините социјални мрежи. Таа воопшто не крие дека е горда на својот стас исто и како пред три децении кога имавме прилика да ја гледаме на филмовите и тв-сериите.

Иако сме можеле да ја видиме Лидија во провокативни изданија, се чини дека овој пат, односно со својата последна објава, таа отиде чекор понатаму…

Имено актерката била во посета на еден салон за убавина, каде се разбира, се соблекла скроз гола.

Таа го покрила само задникот со малечко пешкирче, додека останатите делови од телото буквано можеа да се видат од сите страни.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.