За оние кои ја пропуштија премиерата на 26. издание на „Златна бубамара на популарноста“, може да ги погледнете сите награди, емотивни изведби, говори и незаменливиот стенд-ап од водителите.

Ако лани не го знаеја, (поев)Тино и Атанас годинава го дознаа Таче:

Не пропуштајте и:Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.