Ријана има прекрасна вест. Славната пејачка ќе стане мајка.

33-годишната музичка ѕвезда го покажа трудничкото стомаче за време на прошетка со саканиот Ејсап Роки.

Ријана и Ејсап Роки започнаа да се состануваат во декември 2020 година.

Изминатиот период, Ријана успешно го криеше трудничкото стомаче со широка облека.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.