Македонската манекенка и старлета, Александра Накова деновиве ги почести фановите со неколку жешки фотографии од плажа на кои позира топлес. Нејзините Инстаграм следбеници преку коментари и порачаа дека изгледа совршено.

Накова во моментов е на одмор во соседна Грција, а во чие друштво одмара и кој стои зад фото објективот додека таа позира се уште е енигма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.