На Фејсбук се споделува фотографија од згрозена битолчанка, која во лебот пронашла ни повеќе ни помалку клештички за нокти! Гледате дека може да биде и поодратно од глушец во лебот?!

Блјак ни се стандардите!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.