Клаудија Ривиер е од Славонија, и е позната како Хрватката со најголеми гради. Има 25 години и гради на кои ни еден маж не може да остане рамнодушен.

Таа заработува со објавување на фотофрафии со објавување на своите фотогрфии на сајтот за возрасни „OnlyFans“ и на Инстаграм каде има 300.000 фанови.

Клаудија вели дека во нејзината работа облините се добредојдени и затоа максимално ги користи.

 

Добивам и понуди за брак, тоа е нормално во оваа работа. Можеби една и ќе прифатам-вели Клаудија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.