Наташа Којиќ, ќерка на Драган Којиќ Кеба на својот Инстаграм профил објави фотографии од снимањето на еден филм. Локацијата е ни помалку ни повеќе, туку затвор.

Наташа со години живее и работи во Америка, примарно создавајќи музика за филм, но исто така се занимава и со глума.

Таа завршила во затвор, иако нејзината насмевка на лицето зборува дека тоа ни малку не и пречи.

Затвроско време – напишала Наташа.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.