Ќерката на познатата поранешна водителка Хелена Роза, Кјара Гоља, постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Па така, последната нејзина објава предизвика многу реакции, особено од машкиот пол, со оглед дека на фотографиите не носи градник.

Нешто природно, напиша таа под фотографијата, на која собра повеќе од илјада лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.