Во Белград се случи несекојдневен настан. Луксузно „ Порше Панамера“ со златна боја која го управувало младо момче доживеа сообраќајна нереќа како резултат на невнимание на возачот.

По сударот момчето седна на хаубата и жално проговори „Увичеме ме чале“.Очигледно е дека е свесен за грешката што ја направил и оти се плаши од рекацијата на татко му.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Bice bolje! 😂😂

A post shared by Nerad Tips (@nerad_tips) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.