Еден Американец успеал да купи 18 ролни тоалетни хартија чекајки со часови во супермаркетите. Ја сместил во тоалетот и сметал дека е обезбеден за неколку месеци. Но, додека бил на работа децата играјќи му ја фрлиле во кадата и ја потопиле со вода заедно со останатите играчки.

Што знае дете што е корона.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.