Една од најубавите жени на светот, актерката Елизабет Харли има 53 години и тело на тинејџерка!

На неа никој не и верува дека е во 6 деценија, а сето тоа поради тоа што актерката и некогашна манекенка навистина и тоа како води сметка за својот изглед.

Елизабет секојднeвно вежба, се храни здраво, па резултатите и тоа како се видливи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.