Двајца другари од Торонто дизајнираа нов костим за капење на мажи наречен – брокини. Иако, тој е направен повеќе како шега, сепак, тој може официјално да се купи на нивната веб-страница.

Го опишуваат како совршениот костим да ги натерате родителите да се запрашаат „каде згрешивме?“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.