Членови од неодамна уапсената група кои беа вмешани во низа секс скандали во Србија, на момче од Бања Лука му понудиле да помине ноќ со пејачката Рада Манојловиќ, пишува Курир.рс.

Бизнисменот не жалел пари па се согласил да даде и 2500 евра за да помине вечер со сексипилната пејачка, како што му ветил еднен од макроата.

Колку бил возбуден и среќен дека ќе се сретне со пејачката говори и факотот дека дал 1000 евра за ружи за да ја украси собата.

Меѓутоа наместо познатата пејачка, тие му довеле девоја со исто име.

Момчето било жртва на измама.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.