Лила Филиповска со оваа фотографија го запали Инстаграм. Само со сапуница на неа, сензуална и женствена, таа доби многу лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.