Анастасија Ражнатовиќ овие денови постојано поставува заводливи фотографии од одмор, а сега реши се да зачини со видео снимка.

Анастасија веќе подолго време со своето момче Ѓорѓе Кулиќ ужива на Тајланд, од каде постојано споделува работи со своите следбеници на Инстграм.

Анастасија својата линија ја довела до совршенство, на што е горда, па на себе има само минијатурно тиркизно бикини и се пофали со изјавано и исончано тело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.