Еден од креаторите на Инстаграм,  Кевин Систрум навистина знае да ужива во животот и во парите што ги заработил. Тој си купи вила на езерото Тако каде ужива со сопругата Никол. И тој како познатите инфлуенсери кои се популарни на неговата мрежа се пофали како изгледа неговото омилено место за уживање.

Погледнете како изгледа нивниот дом.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.