Игор Дурловски на својот фејсбук профил откри дека денеска прославуваат 18 години брак со неговата сопруга Ана Дурловска.

Славиме 18 години брак и 22 години заеднички живот.

Ти благодарам Ана што во арно и лошо си покрај мене.

Нек’ се множат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.