Видеото е снимено некаде во Aнглија и покажува црн кабриолет М4 кој заминува од автомобилск рели. Иако е со четири седишта, двајцата патници на задното седиште мислат дека би било добра идеја наместо на седиштата да седат на задниот капак на автомобилот. Како тоа да не беше глупава идеја само по себе, возачот потоа решава да забрза за да види дали неговите двајца пријатели можат да останат во автомобилот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.