Пејачката Леонтина Вукомановиќ наводно доживеала незгода во сообраќаот кога и се запалил автомобилот.

Како што пишува „Република.рс“, Леонтина била на пат за настан во Белград, а додека возела наводно и се запалил автомобилот на сред пат.

Извинете, не сум во можност да зборувам, накратко рекла Леонтина.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.