Поранешиот премиер Никола Груевски преку Фејссбук и го честита светиот месец Рамазан на припадниците од исламска вероисповест и им посака лесен пост

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.