Откако забележале чудно возење на патот, решиле да го снимаат и исмејуваат. Без да знаат зошто човекот вози вака, само претпоставуваа дека ќе заврши трагично.
Видеото е снимено во Босна и Херцеговина и може да ве вознемири.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.