Една Американка имала непријатна случка кога го однела својот домашен миленик во салон за миленичиња.

Таа останала во шок кога го видела новиот изглед на нејзиното милениче по третманот.

Го однесов своето бебе на фризер затоа што требаше да потстриже и сега ми се плаче – пишува таа во опис на фотографиите кои го прикажуваат кутрето пред и по третманот.

Фотографиите предизвикаа многу коментари, а во дел од коментарите дури се изразува сомнеж дали тоа е истото куче или не.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.