Фотографијата од млада девојка која позира на тераса станала хит на Твитер, најмногу поради она што се случувало зад нејзиниот грб. Aкo внимателно ја погледнете позадината се гледа двојка која им се препуштила на страстите, што секако, на многумина им паднало во очи, а фотографијата предизвикала бројни реакции.

Океј, но сите ќе ја игнорираме искривената ограда во Фотошоп, е еден од коментарите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.