Едно момче се најде во многу незгодна ситуација пред неговите соученици и учителката поради неговата мајка.

Додека момчето следеше онлајн час пред својот компјутер со вклучена камера во просторијата зад него влезе неговата мајка целосно гола.

Во видеото објавено на социјалните мрежи се гледа како момчето покажува со раката зад себе, кон мајка му којашто бара нешто во собата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.