Привлечна девојка соблечена до гола кожа излезе од автомобил за да купи лубеница. Видеото, снимено на пшатот за Панчево во Србија, се појави на Твитер и оттогаш се шири со молскавична брзина.

На видеото се гледа како една млада дама излегува од автомобилот во проѕирен капут. Потоа, само го соблекува и го става на ретровизорот и гола оди кај продавачот на лубеници.

Додека се приближува кон штандот на кој пишува „Ја пообедува короната“, девојката се распрашува за лубениците, а продавачот ја служи на најнормален начин како да е само секојдневен клиент пред него, а не убава бринета која нема ниту долна облека.

На крајот, момчето ја прашува дали сака да се фотографира со него, на што таа со ентузијазам одговара: „Секако дека може“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.