Денеска ќе наполнеше 41, не те пуштам да знаеш, ти правам муабет секој ден, напиша на Инстаграм, Весна Петрушевска Бејби, потсетувајќи се на никогаш непрежалениот Тоше.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.