Иако со години не е на сцената Ноне е попопуларна од многу музички имиња кои се актуелни денес.
Ја паметат постарите, а за неа учт и полмадите, кои не биле ни родени кога Ноне снимаше музка во Македонија.

Е, таа мегапопуларна Ноне, се одржува во јавниот живот преку социјалните мредиуми и постовите од егзотични дестинации… и момци. Ви го претставуваме нејзиниот предновогодишен избор.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.