Уште пред некое време медиумите објави дека тој реши да стапне на лудиот камен, па зимоска, додека беа на скијање и го стави на рака свршеничкиот прстен на својата девојка Ана.

Целиот текст овде.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.