Снегот паѓа во Битола, а машини за чистење на снегот на патиштата нема ни за лек.

Битола рано вечерва 🌨❄☃️

Posted by Славчо Попоски on Saturday, 13 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.