Се се смени откако Игор влезе во нашиот живот. Се е поинаку. Тоа е најголемата радост која ми се случи  во животот- вели премиерката на Србија, Ана Брнабиќ во најинтинмното интервју за српски Курир.

Таа вели дека Милица е многу искрена и директна.

Милица е многу искрена, што ми помага да останам со двете нозе на земја. Ни недостига нашиот поранешен живот и јас сум му неизмерно благодарна на личната жртва која ја поднесе откако влегов во политиката, бидејќи изгубивме голем дел од нашата приватност. И за дочекот на Новата година ќе бидам дома. Ова е е прва Нова година на Игор, имаме елка и подароци и бескрајно се радувам на тоа што ќе бидеме сите заедно – вели Брнабиќ.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.