Не е само Македонија. Проблемот со лошиот кадар го има низ цел балкан… Корона вирусот ги соголи професорите…

OMG! 🤭

Gepostet von 24h.ba am Donnerstag, 26. März 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.