Св. Климент Охридски Драчево со апел за помош🤗143-144
Почитувани родители, ученици, пријатели, колеги, сограѓани ви се обраќаме со апел за помош на нашата родителка која треба да се лекува во странство. А, боледува од канцер на желудник. ДА БИДЕМЕ хумани! 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

Св. Климент Охридски Драчево со апел за помош🤗143-144
Почитувани родители, ученици, пријатели, колеги, сограѓани ви се…

Posted by Св. Климент Охридски Драчево on Friday, 27 November 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.