Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, неодамна се иселила од семејниот дом каде живееше со својата мајка, братот Вељко и снаата Богдана. Сега таа живее сама во луксузен стан во Белград, а новите соседи за српските медиуми откриле каква сосетка е Анастасија.

Како не сме ја виделе, често доаѓа кај нас. Анастасија е девојка на место. Купува сè, од сувомеснати производи до помфрит. Остава бакшиш. Баш е воспитана девојка, рекла продавачката во една од продавниците каде штонеретко пазари ќерката на Цеца.

Нормална личност, за разлика од овие, да кажам модерни девојки кои не и се ни до колена. Доаѓа без шминка, уште поубава е таква. Девојка за пример, додала таа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.