Популарната тенисерка Ана Ивановиќ пред два дена пристигна во Белград со синот Лука за да присуствува на свадбата на својот брат Милош Ивановиќ. Со неа не дојде нејзиниот сопруг, фудбалерот Бастијан Швајнштајгер поради натпреварот на својот тим.

Уште при пристигнувањето на белградскиот аеродром, почнаа да се шират гласини дека убавата тенисерка е повторно бремена, кои дефинитивно се потврдија на денот на свадбата, на која присутните гости јасно го видоа трудничкото стомаче на Ана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.