Убавата актерка Синем Мустафа Услу или попозната како Јасемин од „Вљубениот ерген“ наскоро ќе стане мајка откако лани се омажи по трет пат.

Таа е доста активна на социјалните мрежи и постојано на своите следбеници им покажува колку хармоничен љубовен живот има.

Таа објави фотографија со стомакот, среќниот татко и напиша дека чека близнаци.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.