Кејт Хадсон неодамна се породи но и покрај тоа таа продолжи да ги извршува своите деловни обврски и тоа со бебе во прегратка.

Таа на Инстаграм објави фотографија со својата љубимица додека ја дои, а тоа и не е ништо чудно, ако во тој момент таа не беше на снимање, па паузата ја искористи да го нахрани бебето.

„Кога работиш, и бебето мора да јаде“, напиша актерката во описот на својата фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.