Кој е тој хороскопски занак на кој не може да одолее ниедна жена?

Зрачи со харизма каде и да се појави, а ни сексипилот не му е слаба страна. На него жените паѓаат без обзир на е.

Во прашање е маж во знакoт Шкорпија.

Шкорпиите само по себе се познати по својот став кои привлекуваат се, назависно од тоа дали е во прашање маж или жена, но едно е сигурно – мажот во знак на Шкорпија не може ниедна да го одбие.

Она што е најголема предност кај нив е доза на мистичност која ја имаат во својот карактер, однесување и размислување.

Знаат да се однесуваат спрема секоја дама, а кога е во пташање “одбрана” жена, знаат да ја кренат на престол за час.

Доста се популарни бидејќи знаат на секоја дама да и го разубават животот и да ја направат посебна.

Ретко која жена заборава ваков заводник, било врската да завршила бурно или на пријателски начин.

Ако сакате да имате покрај себе некој кој ќе ви го разубави животот исполнет со доза на мистичност и забава тогаш за вас идеален маж е во знак на Шкорпија.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.