Секој хороскопски знак реагира различно на лутина, но колку долго трае тоа? Дознајте во продолжение.

Овен: Најмногу 24 часа.

Бик: Цел живот.

Близнаци: Максиум 30-тина секунди.

Рак: Долги години.

Лав: До крајот на животот буквално.

Девица: Неколку месеци, потоа забораваат.

Вага: Потребни им се неколку секунди.

Скорпија: Цела вечност и ништо на овој свет нема да ги предомисли.

Стрелец: Доволни им се два дена.

Јарец: Ве отпишале засекогаш.

Водолија: Цела година.

Риби: 2-3 месеци.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.