Како што имате своја сродна душа според хороскопот, така имате еден знак кој ви одговара исклучиво за секс за една ноќ.

Врз основа на она што го привлекува секој хороскопски знак и какви страсти негува, меѓу овие знаци сексот за една ноќ е неизбежен и совршен:

8. Лав и Рак

7. Водолија и Риби

6. Скорпија и Стрелец

5. Девица и Скорпија

4. Овен и Јарец

3. Вага и Близнаци

2. Јарец и Бик

1. Бик и Вага

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.