ВАГА

Конечно ќе постигнете голем успех на професионален, но и на личен план. Некои претставници на овој знак ќе се радуваат на неочекувано патување, а други конечно вистински ќе се вљубат. Не заборавајте на игрите на среќа, неколкумина од Вас вистински ќе профитираат.

РАК

Денови исполнети со позитивни емоции, стрес сведен на минимум, волја за отпочнување на нови проекти, пријатни изненадувања за оние што се во врска. Март ќе биде идеален месец за овој хороскопски знак, особено втората половина од месецот. Оние што одамна се во врска можно е конечно да добијат брачна понуда или предлог за заеднички живот во најмала рака. Слободните ќе ја запознаат вистинската личност. Бидете искрени и дајте му шанса на партнерот да ја препознае вашата искрена љубов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.