Нов месец, нови предизвици, нови возбудливи денови особено за овие три хороскопски знаци

ЛАВ

Токму во март ќе се ослободат од предрасудите и конечно ќе дишат со полни гради. Ги очекува неверојатно успешен период како во љубовта, така и на професионален план. Некои претставници на овој знак ќе почувствуваат вистински животни промени.

ВАГА

Конечно ќе ја добијат потребната поддршка и мотивација на работното место. Тешките моменти ќе бидат минато и вистински ќе му се радуваат на животот.

РИБИ

Се’ ќе им појде од рака во наредните триесетина дена. Самоуверено ќе напредуваат на сите полиња, а некои припадници на овој знак ќе се соочат и со непристојни предлози кои ќе бидат голем тест за нивното понатамошно делување.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.