Зоки, ако Боки 13 е бандит според тебе, зошто сите имате слики со него по кабинети и родендени? Гушнати со него, насмеани ко сватови. Оти е бандит или дека бевте блиски? Или и двете? – прашува актерот Сашо Тасевски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.