Руската политичарка Ана Терешкова реши да покаже колку Русите се силни.Таа отиде во Сибир и се разголи на снегот. Додека надвор беше минус 20 степени таа се соблече во бикини и се валкаше на снегот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.