Тој вели дека испитувањата не покажале дека е бремена но веројатно некои жени знаат дека се зачнати.
Но, она што тој е убеден е дека таа би останала жива ако била врзана во автомобилот во Париз.

Може би поминала само со повреда на окото или скрешена рака-убеден е патологот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.