Italian crematorium full

No more space | Italian crematorium stops accepting bodiesMORE: https://on.rt.com/ad7x

Gepostet von RT am Samstag, 21. März 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.