Рускиот истражувачки сајт „Проект“ објави информација за можните наследници на претседателот Владимр Путин.

Тие тврдат дека ова е вонбрачната ќерка на првиот човек на Русија која ја добил со извесна Светлната која била чистачка.

Ќерката сега има 17 години и изгледа преубаво.Путин има и две ќерки од бракот со сопругата Људмила.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.