Наум Стоилковски, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ го искоментира Фејсбук статусот на неговиот колега од СДСМ, Коста Костадинот дека македонското срце чука во 7/8 такт.

Македонското срце чука во 7/8 такт, само на Коста во 1,5 милиони евра во Луј Витон торба!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.